top of page

HAKKIMIZDA

Enerji sektöründe uzun yıllara boyunca edindiğimiz deneyimlerimizle tüm ekibimiz, siz müşterilerimize yardımcı olmak için hazırlar.
Hepimiz gerekli bilgiyi ve uzmanlığı sağlamayı taahhüt ediyoruz - uzman ekibimize ulaşın.

Can Aydın
Genel Müdür

Can Aydın firmamızın kurucu yöneticisidir. MSc. İnşaat Mühendisi ve MSc. Finans ve Muhasebe mezunu olarak çeşitli yenilenebilir enerji projelerinde özellikle rüzgar enerjisi konusunda uzmanlaşmıştır.  

Rüzgar Enerjisi konusundaki deneyimleri: Anahtar teslim proje yönetimi, proje geliştirme, O&M iş koordinasyonu, Banka kredi mühendisliği, Teknik değerleme, fizibilite çalışmaları, finansal modelleme, kontrat yönetimi, rüzgar değerlemeleridir.

Emre Özer
Proje Müdürü

Emre Özer, enerji projelerinde proje müdürü olarak görev almaktadır. Eğitimini ODTÜ Makina Mühendisiliği bölümünde tamamlayan Emre, geleneksel enerji projelerinde özellikle kömür santrali projelerinde uyun yıllardır çalışmaktadır.

Termik santral konusundaki deneyimleri: kömür ve jeotermal enerjide proje ve şantiye yönetimi, fizibilite çalışmaları, teknik değerleme, satın alma, kontrat yönetimidir.

Dilek Aydın
Kıdemli Enerji Danışmanı

Dilek Aydın şirketimizin kıdemli profesyonellerindendir. Çevre Mühendisliği ve İşletme Bölümü alanlarında eğitim alan Dilek, projelerin idari işlerinde, Lisanslama ve İzin süreçlerinde, çevresel değerlendirmeler ve proje değerlendirmeleri konusunda 10 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdürmektedir.

Yenilenebilir ve Geleneksel Enerji Sektöründe; rüzgar, güneş, hidrolik santraller ve termik santraller olmak üzere birçok enerji projesinin Lisanslama süreçlerini yönetmiştir.

Soner Servi
İş Güvenliği Yöneticisi

Soner Servi, uzun yıllardır İş Güvenliği konusunda özenli çalışmalarını sürdürmektedir. Yurt içi ve yurtdışı iş güvenliği mevzuatlarında ofis, şantiye, ve servis/bakım alanlarında şirketin projelerini en sağlıklı şekilde yürütmektedir. 

Deneyimleri arasında özellikle Türkiye de ki rüzgar projelerinin 1/3 ünde iş güvenliği konusunda görev almıştır. Ayrıca, güneş santralleri, çeşitli inşaat şantiyeleri alanlarında da deneyim sahibidir.

bottom of page