top of page

SERVİS & BAKIM

Kule İçi Donanım Servisi
 

Mekanik ve elektrik aksamlarının bulunduğu tüm santrallerde, Türk mevzuatı gereği yıllık kontroller zorunludur. Bunun dışında üretici firmaların prosedürleri gereği çeşitli bakım ve kontrollere de gerek duyulmaktadır. Bu kontrollerin yapılmasında çeşitli parçalara ait sertifikalar gereklidir. Birçok ekipman ile ilgili sertifika sahibi deneyimli ekibimiz ile bu kontroller ve bakımlar en sağlıklı şekilde ve iş güvenliği çerçevesinde yürütülmektedir.

Kanat Muayene ve Onarımı

 

Bir rüzgar enerjisi santralinde, enerji verimliliği her geçen yıl düşme eğilimi gösterir. Bunun sebeplerinden biri, birkaç yıllık hizmetin ardından rotor kanatlarındaki aşınmaların oluşmasıdır. Tecrübeli kanat tamir ekibimiz (halat erişim belgelerine sahip) zamanla meydana gelen her türlü hasarı onarmaktadır. Ayrıca, problemlerin önceden tespiti için kanat muayene servisi de sunmaktayız.

Spare Parts & Material Supply

 

Rüzgar ve Güneş sahalarında her çeşit ekipmanı tanıyan ve kullanabilen deneyimli personelimiz ve teknikerlerimiz ile uyguladığımız Kalite Yönetimi prosedürleri size her zaman iyi kalite ürünler tedarik edebilmemizi sağlar. Yedek parça ve malzeme tedarikinde; hızlı, etkili ve eksiksiz servisimiz; ekipmanların uzun ömürlü olmasını ve maksimum performansın korunmasını sağlar.

bottom of page