top of page

Vizyonumuz

  • Rüzgar türbinlerinde bakım servis ve tamir hizmetlerinde güvenilir bir firma olmak.

  • Bilinirliğimizi üst düzeye taşımak. Güven ve kaliteden ödün vermeyen, yenilikçilik ve deneyim çerçevesinden çıkmayan sektörde kabul görmüş bir çözüm ortağı olmak.

  • Geniş bir yelpazede hizmet vermek ve Türkiye ve Orta/Doğu Avrupa’da aranılan bir marka olmak.

Misyonumuz

Profesyonel ekip yapısı, geniş ürün yelpazesi ile tüm taahhüt ve yatırım işlerini kaliteden asla taviz vermeden başarı ile yerine getirme ilkesiyle, rüzgâr enerjisi ile elektrik üretim sektöründe muhtelif projeleri gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. Şirketimiz, rüzgâr enerjisi ile elektrik üretim tesislerinde bakım ve onarım projelerinde başarılar göstermiştir.

 

Şirketin başarısının altında, profesyonel kadrosunun yanı sıra, müşteri odaklı yaklaşımı, modern ekipman kullanımı, modern teknoloji ve yeniliklerin takip edilmesi yer almaktadır.

Değerlerimiz

Kurumsal sosyal sorumluluk (sosyal, ekonomik ve çevresel) sorumlu yönetim ve eşit fırsatları içeren sürdürülebilir iş uygulamalarının hepsi kuruluşumuz içerisinde istenen değerlerdir. Bunlar tüm iş operasyonları genelinde sürdürülebilir etik ve işgücü bütünlüğü ile güçlendirilmektedir. Yaptığımız işlerde şeffaflık, hesap verebilirlik ve disiplin her zaman ön plandadır. İşbirliği ve uyum kuruluşun yönetimi içerisinde beklenen normlardır ve hepsi için düzenli değerlendirmeler ile takdir edilmektedir. Çalışanların değer verdiği davranışları uygulatacak tüm değerleri destekliyor ve kabul ediyoruz. Daha büyük ve önemli başarılar elde etmek için çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte yürüyebilmektir.

bottom of page